Kování

TITAN AF

sicherheit_t2_kopibo_auf_bauteil-1Kování TITAN AF s konvenčním způsobem montáže je důsledným rozšířením skupiny kování TITAN od německého výrobce Sigenia-Aubi. Zlepšená úspornost a optimalizovaná logistika, konkrétní technické výhody a atraktivní design. Pokud se týká bezpečnosti, umožňuje TITAN AF sestavení kování až do třídy bezpečnosti BT3 u všech velikostí oken. Dodatečné zkracování kování do bezpečnostní třídy BT2 odpadá, čímž se značně zkracuje výrobní proces. TITAN AF se hodí pro okna ze dřeva, dřevohliníku a plastu. Mohou být realizována otevření bezmála pro všechny tvary, jako jsou pravoúhlé, obloukové, segmentové a šikmé a to jedno- nebo dvoukřídlé.

Bezpečnost

sicherheit_t3_schliessblechOjedinělým komfortním hřibovým čepem vytváříme nové možnosti našim zákazníkům. Díky použití komfortního hřibového čepu jako uzavíracího bodu na všech dílech kování je montáž efektivní a systémová. Pro vytvoření libovolné bezpečnostní třídy BT1 nebo BT2 ze základní bezpečnosti (GS) není zapotřebí příliš mnoho prodlužovacích dílů. Tyto díly kování již není nutné zkracovat („klick“ napojení). Integrovaná ochrana proti posunutí díky blokovací zarážce umístěné na štulpové převodovce, zabraňuje zlodějům otevření štulpového křídla již od základní bezpečnosti. Malý počet dílů kování zajišťuje nízké náklady na skladování. S našimi zákazníky vytváříme také řešení i pro vyšší bezpečnostní třídy.

Viditelné panty TITAN

sicherheit_t1_kopiboNové viditelné panty TITAN okouzlují vynikajícím designem, vysokou bezpečností a mnohými výhodami v provedení. Ochrana proti vloupání ve výklopné poloze (čep nůžkového ložiska nelze vytáhnout). Uložené v plastových pouzdrech a proto téměř nepodléhají opotřebení. Integrované brzdění proti otevírání. Žádné viditelné šroubové spojení. Nahoře a dole zároveň s naléhávkou křídla. Použitelné do 100 kg, příp. 130 kg při stejné volné míře na rámu. Navrtávací spodní pant s možností seřízení přítlaku.