VEKA SLIDE

Systémy posuvných dveří

Posuvné dveře Vám přenášejí zahradu, terasu nebo balkón do domu a zajišťují tak velkorysou úpravu obytných prostor. Aby byly také při dodatečné instalaci do starších domů nutné pouze malé stavební úpravy, je program posuvných dveří VEKA perfektně přizpůsoben různým rozměrům a velmi individuálním požadavkům. Nabízí kompletní spektrum typů konstrukcí. Zde bychom Vám chtěli představit naše systémy pro zdvižně posuvné dveře (HST) a paralelně posuvné výklopné dveře (PSK). Zdvižně posuvné dveře se nabízejí především tehdy, když je nutné pohybovat velkými tabulemi skla. Křídla jsou uložena na oddělených kolejnicích, při otevírání se jedno křídlo lehce nadzvedne a posune do strany. Paralelní posuvné vyklápěcí dveře se hodí především u malých průchodů a také balkónových dveří. Pohyblivá křídla se jednoduše vyklopí, poté pohybují po položené kolejnici a posunou na stranu.

 

Systém zdvižně posuvných dveří HST

Stabilní vícekomorové profily se silnými stěnami v nejvyšší kvalitě.

•Materiál s dlouhou životností, odolný proti povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí, a také se snadnou údržbou.

•Tuhost stěn a mnoho přepážek brání průvanu skrz konstrukci.

•Velká ocelová vyztužení zaručují optimální statické vlastnosti.

•Hladný hygienický a snadno udržovatelný povrch.


 

Systém paralelně posuvných vyklápěcích dveří PSK

Tvarově stálý, velmi dobře izolovaný vícekomorový systém s optimální zvukovou izolací pro příjemné a klidné pohodlí při bydlení.

•Hladký hygienický a snadno udržovatelný povrch rámu.

•Optimální stabilita díky kovovému vyztužení.

•Speciální kování pro vyklápění a posunování umožňují otevírání dveřního křídla, které šetří místo, čtyřstranné těsnění a uzamykání zajišťují velké pohodlí a bezpečnost.

Proč si vybrat naše okna?

Okna vyrábíme i montujeme

montaz

   Stejně jako výroba je důležitá i následná montáž
   Naši montážníci mají 15-letou praxi
  Všichni montážníci i zedníci jsou naši zaměstnanci

Profil třídy “A”

alpharez

   Tloušťka vnější stěny je vždy 3mm
   Pevné profily jsou základem kvalitních oken
   Podle přísné euronormy pro okna a dveře (EN 12608) spadají do nejvyšší jakostní třídy A
   Odolnost proti prasknutí/ pevnost v rozích – U třídy A až o 20 % vyšší než u třídy B
   Průhyb a kroucení – U třídy A až o 12 % nižší než u třídy B
  Vytržení šroubů – U třídy A až o 12 % nižší než u třídy B

Německé profily VEKA

Veka-logo (kopie)Německé profily VEKA garantují nejvyšší kvalitu, proto Vám můžeme nabídnout záruku 10 let. Všechna barevná provedení dostáváme přímo od výrobce a nenecháváme nic polepovat externím dodavatelem. Díky své velké stabilitě a pevnosti v rozích zabraňují vloupání, poskytují každodenní praktickou tepelnou
a hlukovou ochranu a zaručují plnou funkčnost i po mnoha letech trvalého užívání. Proto jako partnerský podnik výrobce VEKA vyrábíme výhradně kvalitní okna z certifikovaných profilů třídy A.

Kvalita vydrží!

kvalitaOkno musí během svého života mnohé vydržet a udržet: Vítr a déšť, krupobití, tropická vedra, třeskutý mráz. V létě se stará o osvěžující chlad, v zimě udržuje uvnitř příjemné teplo. Kvalitní okna z profilů VEKA se starají ne jenom o dobré klima v domě, ale šetří také i Váš rozpočet. Vynikající tepelně izolační vlastnosti výrazně sníží Vaše náklady na vytápění. Takže zůstane víc na důležitější věci. A pro ochranu životního prostředí je to taky dobré. Kromě toho jsou profily VEKA díky kvalitě materiálu obzvláště trvanlivé a odolné vůči vlivům prostředí. Toto potvrzují ne jenom pravidelné kontroly, ale i certifikáty renomovaných zkušebních institutů.

Větší bezpečnost

bezpectnostVáš dům chrání Vás i Vaši rodinu. Okna jsou rozhodující částí této ochrany. Rozhodujte se proto při Vaší volbě pro kvalitu. Okna z profilů VEKA jsou velmi stabilní a vydrží i extrémní zatížení. A to již v základním provedení. Se speciálním kováním, zasklením a klikami můžete dodatečně zvýšit odolnost proti vloupání – i dle přísných norem pro bezpečnost. A mít takto i větší pocit jistoty


Zadat poptávku