Žaluzie

1241333501_ext50

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Horizontální žaluzie Max 25

Žaluzie MAX 25 představuje další krok ve vývoji řetízkově ovládaných žaluzií pro plastová okna a eurookna. Lamely jsou vytahovány pomocí textilní pásky a mechaniky umístěné v nosiči 25 x 25 mm. Tento nosič je překryt zaoblenou, elegantní hliníkovou lištou s možností výběru z devíti barev či dekorů imitace dřeva. Žaluzie díky své konstrukce umožňuje montáž do horní zasklívací lišty. Široké kusy tedy můžeme upevnit na více místech po celé délce nosiče, což jiné výrobky neumožňují. U této žaluzie je použita převodovka až od 3,5 m2. Žaluzie vykazuje bezkonkurenčně lehký chod a lze ji vyrobit i v domykatelném (celostínícím) provedení.

Maximální rozměry:

Maximální šířka: 220 cm

Maximální výška: 240 cm

Podtypy

MAX 25 DOMYKÁČ:

Typ 18 MAX a 21MAX (viz níže) může být vyroben v domykatelném, celostínícím provedení. Toto provedení zajišťuje, že po stažení žaluzie tvoří lamely jednolitou plochu, která není narušena průstřihy na pásku a silonové vedení. Tyto průstřihy jsou totiž provedeny v zadní části lamely, která je při dovření žaluzie překryta lamelou nad ní. Obrázek

Žaluzie MAX 25 lze objednat vybavené jedním ze tří druhů lamel:

18 MAX – lamela šířky 25 mm o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech.

21 MAX – lamela šířky 25 mm o síle 0,21 mm v 59-ti barevných odstínech je silnější a proto odolnější vůči poškození.

16L MAX – lamely o šířce 16 mm a síle 0,21 mm v 9-ti barevných odstínech. Tento typ lamely působí jemnějí a mnohem elegantnějí, nelze však vyrobit v domykatelném provedení.

MAX25_vzornik