Hliníkové vchodové dveře

Dveře slouží nejen jako funkční prvek, ale také jako důležitý estetický prvek. Jsou vizitkou budovy, jelikož tvoří její vstup, a měly by proto odpovídat stylu stavby a potřebám jejích uživatelů. Hliníkové systémy ALUPROF nabízejí širokou škálu designů dveřních křídel a možnosti přizpůsobení, což umožňuje snadné sladění s architektonickým řešením budovy. Díky vynikajícím izolačním vlastnostem, ekologické šetrnosti a modernímu vzhledu splňují naše dveře i ty nejnáročnější požadavky!

Silné profily – silný výkon Profily třídy A: o 14 % více materiálu pro lepší stabilitu
Firma VEKA jako jeden z předních světových výrobců plastových profilů vyrábí výhradně okenní profily nejvyšší jakostní třídy A podle ČSN EN 12608. Vynikající materiálové vlastnosti a garantovaná tloušťka stěn 3,0 mm (tolerance ±0,2 mm) u profilových systémů VEKA, mezi než se řadí například systém SOFTLINE 82, umožňují vyrábět obzvlášť kvalitní okna, která budou spolehlivě fungovat dlouhá desetiletí.

Pro porovnání: Profily třídy B mají tenčí tloušťku stěn. Při jejich výrobě se spotřebuje až o 14 % méně materiálu. Tato chybějící hmota způsobuje jasně měřitelné rozdíly v zátěžových testech*

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří