KSK-System – Historie firmy

Společnost KSK-System, spol. s r.o. byla založena v Zubří v roce 1994 a od té doby se s úspěchem věnujeme výrobě a montáži plastových oken a dveří. Většina zaměstnanců a vedení firmy se však tomuto oboru podnikání věnuje již od roku 1990. Společnost ve své historii prošla veškerým vývojem a změnami trendů ve výrobě plastových oken a dveří a díky tomu dokážeme vždy odborně a zároveň se vší odpovědností poradit. Vzhledem k charakteru zakázek není společnost KSK-System jednostranně zaměřena.

Jsme schopní uspokojit zákazníky požadující jediné okno ale stejně tak stavební firmu, která potřebuje okna a dveře do velkého objektu. Škála produktů, kterou nabízíme, je velmi široká a záleží jen na Vás, pro která okna a dveře se rozhodnete. Usnadní Vám to Zákaznické centrum a moderní software odhalí, jak mohou Vaše okna předem vypadat. S více než 1600 profily a doplňky pro různé linie okenních systémů zaručeně najdete ten správný rámec pro Vaše okna.

Naše společnost už několik let úspěšně těží ze spolupráce s německým výrobcem vícekomorového systému VEKA, který po celém světě zaujímá přední postavení na trhu. Program produktů VEKA zahrnuje systém profilů pro okna, dveře a rolety, které skýtají ideální řešení co do funkčnosti, účinnosti a stability a pohodlného ošetřování, životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí a to i tam, kde architektura okolí a komplikované tvary kladou vysoké požadavky. Naším cílem je maximální spokojenost každého zákazníka, proto dbáme nejen o kvalitu výroby oken a dveří, ale i o kvalitu a rozsah souvisejících služeb. Díky tomu není společnost KSK-System pouhým dodavatelem, ale je vnímána jako partner při výběru a dodávce plastových, oken a dveří pro Váš dům či byt.

 

 

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří