Plastová okna

SOFTLINE 70 AD

Plastová okna z profilu SOFTLINE 70 AD se hodí jak do panelových domů, tak do rekonstrukcí starších domů. Moderní plastová okna z profilů VEKA představují ideální řešení pro každý dům. Klasický design systému SOFTLINE 70 s lehce zaoblenými hranami je nadčasový a skvěle ladí s nejrůznějšími architektonickými styly, ať už jsou moderní nebo tradiční.

Více...

SOFTLINE 82 MD

Novostavba, nízkoenergetický dům, pasivní dům? Softline 82 MD je přesně pro Vás. Zvolíte-li profily SOFTLINE 82MD od firmy VEKA, vsadíte na inovativní a perspektivní okenní systém vyrobený v Německu ve špičkové kvalitě s výbornými izolačními hodnotami a vynikající stabilitou. 

Věděli jste?

Systém zdvižně posuvných dveří VEKASLIDE 82 umožňuje XXL výhled a splňuje všechny požadavky na komfortní bydlení a tepelnou izolaci. Systém VEKASLIDE 82 Vám díky místnostem zalitých světlem přinese zcela nový pocit z bydlení. Jeho obsluha je přitom velmi jednoduchá. Pohybem jedné ruky dokážete snadno otevřít dokonce i velké dveřní prvky. Tento systém šetří místo a je tudíž
ideálním prvkem pro velkorysé řešení prostoru k bydlení. Otevře Váš obytný prostor, aniž by Vám neskladná dveřní křídla ubírala místo z prostoru k bydlení. Kromě toho extrémně nízké bezbariérové prahy minimalizují výškové rozdíly a eliminují nebezpečí zakopnutí. Subtilní konstrukce se štíhlou pohledovou šířkou umožňuje velký podíl zasklených ploch a tím maximální přístup světla. Díky výborně izolujícím profilům dosáhnete se systémem VEKASLIDE 82 vynikajících tepelně izolačních hodnot u velkých prosklených ploch. A studená podlaha v blízkosti posuvných dveří bude také patřit minulosti. Užívejte si optimálního komfortu bydlení, perfektní funkčnost a vynikající tepelné izolace– s posuvnými dveřmi VEKASLIDE 82.