Posuvné dveře VEKASLIDE 82

Posuvné dveře VEKASLIDE 82 – HS portál který Váš dům zalije sluncem. 

Systém zdvižně posuvných dveří VEKASLIDE 82 nebo také HS portály, díky promyšlené geometrii profilů ve spojení s moderními izolačními trojskly dosahuje v porovnání s ostatními aktuálními okenními konstrukcemi skvělých tepelně izolačních hodnot. V dnešní době už se nemusíte rozhodovat mezi optimální izolační hodnotou a velkorysou plochou zasklení.

Vynikající výsledky hodnot součinitele prostupu tepla rámem společně se stavební hloubkou profilu dimenzovanou přímo pro vysoce kvalitní skla a jejich stabilitu umožňují dveřím VEKASLIDE 82 dosáhnout nejlepších tepelně izolačních vlastností. Významnou roli přitom hraje také inovativní práh a výztuha zárubně, které díky jejich dvakrát přerušenému tepelnému mostu zajišťují naprosté tepelné oddělení vnější a vnitřní zóny bez chladných povrchů.

Posuvné dveře VEKASLIDE 82

Díky výborné tepelné izolaci drahé teplo neuniká a drží se v domě. Tak si snížíte spotřebu energie, uspoříte náklady na vytápění a šetříte životní prostředí. Udělejte ze svých čtyř stěn něco víc. Systém zdvižně posuvných dveří VEKASLIDE 82 umožňuje XXL výhled a splňuje všechny požadavky na komfortní bydlení a tepelnou izolaci. Systém VEKASLIDE 82 Vám díky místnostem zalitých světlem přinese zcela nový pocit z bydlení. Jeho obsluha je přitom velmi jednoduchá.

Pohybem jedné ruky dokážete snadno otevřít dokonce i velké dveřní prvky. Tento systém šetří místo a je tudíž ideálním prvkem pro velkorysé řešení prostoru k bydlení. Otevře Váš obytný prostor, aniž by Vám neskladná dveřní křídla ubírala místo z prostoru k bydlení. Kromě toho extrémně nízké bezbariérové prahy minimalizují výškové rozdíly a eliminují nebezpečí zakopnutí. Subtilní konstrukce se štíhlou pohledovou šířkou umožňuje velký podíl zasklených ploch a tím maximální přístup světla. Díky výborně izolujícím profilům dosáhnete se systémem VEKASLIDE 82 vynikajících tepelně izolačních hodnot u velkých prosklených ploch. A studená podlaha v blízkosti posuvných dveří bude také patřit minulosti. Užívejte si optimálního komfortu bydlení, perfektní funkčnost a vynikající tepelné izolace– s posuvnými dveřmi VEKASLIDE 82.

Vysoká úspora tepla

Profil třídy „A“

10 let záruka

Systém VEKASLIDE 82 byl vyvinut na bázi energeticky
úsporného okenního profilového systému SOFTLINE 82.
Díky naprosté systémové kompatibilitě lze do fasády domu
zabudovat okna i dveře v jednom moderním a štíhlém designu –
včetně všech výhod energeticky úsporného okenního systému.
Stavební hloubka křídel 82 mm umožňuje jeho využití jak pro
energeticky efektivní novostavby, tak pro dodatečnou montáž
do stávajících objektů.
Systém těsnění u VEKASLIDE 82 navíc zaručuje maximální
odolnost vůči větru, nárazovému dešti a zároveň také
poskytuje optimální protihlukovou ochranu.
Díky plně vyztuženým profilům Vám systém VEKASLIDE 82
společně s bezpečnostním kováním, zámky a funkčním
zasklením splní i Vaše nejnáročnější požadavky na bezpečnost.

U systému VEKASLIDE 82 můžete posuvná
křídla s pevně zasklenými díly různě
kombinovat. Dle daného prostoru si můžete
zvolit optimální variantu otevírání –
od prostorově úsporných zdvižně posuvných dveří
s jedním posuvným křídlem až po široký volný průchod.

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří

působíme

Rožnov pod Radhoštěm
Valašské Meziříčí
Vsetín
Frenštát pod Radhoštěm

Hranice na Moravě

Ostrava
Olomouc
Zlín
Frýdek Místek