Hliníková okna

Hliníková okna

Aluprof

Okna Aluprof MB86

Nový systém hliníkových oken a dveří MB-86 nabízí vynikající izolační vlastnosti a je vhodný i pro nízkoenergetické domy.

Posuvné dveře MB77-HS

Posuvné dveře MB-77HS nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velkoformátová křídla (až 3,24×3,3 m) zaručí přirozené osvětlení, optické zvětšení místnosti a především krásný výhled do zahrady a okolí.

Protipožární okna TM75EI

Systém TM 75EI je určen k vytváření exteriérových i interiérových protipožárních stěn, zařazených do třídy požární odolnosti EI15, EI30, EI45, resp. EI60. systém umožňuje zhotovení široké škály konstrukcí dveří, příček a jejich kombinací.

Věděli jste?

Systém zdvižně posuvných dveří VEKASLIDE 82 umožňuje XXL výhled a splňuje všechny požadavky na komfortní bydlení a tepelnou izolaci. Systém VEKASLIDE 82 Vám díky místnostem zalitých světlem přinese zcela nový pocit z bydlení. Jeho obsluha je přitom velmi jednoduchá. Pohybem jedné ruky dokážete snadno otevřít dokonce i velké dveřní prvky. Tento systém šetří místo a je tudíž
ideálním prvkem pro velkorysé řešení prostoru k bydlení. Otevře Váš obytný prostor, aniž by Vám neskladná dveřní křídla ubírala místo z prostoru k bydlení. Kromě toho extrémně nízké bezbariérové prahy minimalizují výškové rozdíly a eliminují nebezpečí zakopnutí. Subtilní konstrukce se štíhlou pohledovou šířkou umožňuje velký podíl zasklených ploch a tím maximální přístup světla. Díky výborně izolujícím profilům dosáhnete se systémem VEKASLIDE 82 vynikajících tepelně izolačních hodnot u velkých prosklených ploch. A studená podlaha v blízkosti posuvných dveří bude také patřit minulosti. Užívejte si optimálního komfortu bydlení, perfektní funkčnost a vynikající tepelné izolace– s posuvnými dveřmi VEKASLIDE 82.

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří