Profil třídy A dle DIN EN 12608

Proč zvolit plastová okna VEKA

o 10% více materiálu

o 20% vyšší pevnost

o 12% nižší kroucení v zátěži

Plastová okna a dveře z profilů třídy A dle normy ČSN EN 12608 představují nejvyšší možnou kvalitu dostupnou na současném trhu. Vyznačují se garantovanou tloušťkou stěn 3,0mm (tolerance 0,2mm) a vynikajícími materiálovými vlastnostmi – stabilita, pevnost rohů, výborné tepelně izolační hodnoty a protihluková ochrana.

Plastová okna a dveře z profilů VEKA splňují veškeré požadavky pro profily třídy Ajen kompletní systém okenních profilů VEKA třídy A zajistí nejvyšší možnou kvalitu. Dokladem toho je i certifikát, který žádejte u svého prodejce.

  • Kombinace tvarové stálosti plastových oken třídy A s vysoce funkčními trojskly (nebo „vícenásobným zasklením“) zajišťuje Vaší domácnosti úsporu nákladů na vytápění.
  • Silnější tloušťka stěn plastových oken VEKA tlumí hluk a jiné venkovní rušivé zvuky výrazně lépe oproti profilům třídy B.
  • Speciální kování, bezpečnostní krycí plech, vysoce tvrdé PVC s ocelovou výztuží v kombinaci s promyšlenou geometrií profilů představují velkou překážku pro zloděje a doslova tak chrání Váš domov.
  • Díky nejmodernějším výrobním postupům se plastová okna ani při intenzivním a silném namáhání nekroutí a zachovávají si plnou funkčnost. Po mnoha letech používání plastová okna a dveře nejeví známky opotřebení.
Profil třídy A

Firma VEKA jako jeden z předních světových výrobců plastových profilů vyrábí výhradně okenní profily nejvyšší jakostní třídy A podle ČSN EN 12608. Vynikající materiálové vlastnosti a garantovaná tloušťka stěn 3,0 mm (tolerance ±0,2 mm) u profilových systémů VEKA, mezi než se řadí například systém SOFTLINE 82, umožňují vyrábět obzvlášť kvalitní okna, která budou spolehlivě fungovat dlouhá desetiletí.
Pro porovnání: Profily třídy B mají tenčí tloušťku stěn. Při jejich výrobě se spotřebuje až o 14 % méně materiálu. Tato chybějící hmota způsobuje jasně měřitelné rozdíly v zátěžových testech*.

Plastová okna a dveře z profilů třídy A

Kvalita VEKA je rozsáhlý příslib kvality, který začíná u profilových systémů a současně sahá daleko za ně. VEKA tak samozřejmě udržuje nejvyšší standardy kvality pro okenní profily, které platí v Evropě (kvalita VEKA třídy A s tloušťkami stěn podle DIN EN 12608). Při dalším vývoji technologie profilů pak lze dát pouze jeden cíl: zvýšit výkonnost. Konec konců jsou na okenní profily kladeny stále vyšší požadavky.

 

Společnost VEKA vykonávala od založení v roce 1969 průkopnickou práci při vývoji profilů a podstatně přispěla k dobré pověsti, které plastové okno dnes u stavebníků, plánovačů a architektů požívá. Tuto cestu bude společnost VEKA důsledně následovat i v budoucnu.

 

Záruka kvality podle DIN ISO 9001 zahrnuje všechny oblasti podnikání od vývoje přes výrobu až po správu a logistiku. A tak kvalita VEKA znamená mnohem rozsáhlejší nárok: zajistit úspěch partnerů společnosti VEKA každým myslitelným způsobem. S velkým světem systémů pro téměř neomezené možnosti utváření, jedinečnou dodavatelskou silou a spojitým konceptem recyklace, jakož i s rozsáhlou nabídkou servisu pro partnery společnosti VEKA.

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří