Nové barvy VEKA Spectral

 

 Z oken se stává designový prvek

Plastová okna jsou již mnoho let nepřekonatelná nejen v poměru ceny a výkonu, ale také preferovanou volbou stavebníků a stavitelů. Zcela nově vyvinutá povrchová úprava VEKA SPECTRAL určená pro okna a dveře z PVC, těmto produktům propůjčuje mimořádně estetický vzhled. Tato povrchová úprava umožňuje u oken a dveří dosáhnout unikátního designu, který lze získat pouze u partnerů společnosti VEKA, jako je KSK-System, spol. s.r.o..

 

Ten, kdo dnes staví či renovuje, chce mít okna a dveře, jejichž energetická účinnost i vzhled přesně odpovídají stylu dané nemovitosti. KSK-System z tohoto důvodu velmi vítá možnost, představit svým zákazníkům novou povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL.
VEKA SPECTRAL: Povrchová úprava pro výjimečná okna

Povrchová úprava VEKA SPECTRAL je určená pro vysoce kvalitní okenní profily z PVC a  byla vyvinuta speciálně za tímto účelem – a to tím nejpovolanějším odborníkem, kterým je samotný výrobce profilů: společnost VEKA, přední světový dodavatel okenních a dveřních profilů z plastu. Firma VEKA, jejíž prioritou je dodržování prvotřídní kvality, vyrábí jako jediný německý výrobce výhradně profily odpovídající nejvyššímu standardu „třídy A“ dle normy CSN EN 12608. Takto výjimečná kvalita je nyní dostupná ve stejně unikátním designu. „Stále více zákazníků požaduje okna v trendových barvách. Aktuálně se při navrhování budov i oken velmi preferují šedé tóny,“ uvádí odborník. KSK-System proto jako první barevný odstín nové povrchové úpravy VEKA SPECTRAL nabízí ultramatnou antracitově šedou variantu.
Robustní a zároveň elegantní

Tajemství povrchové úpravy VEKA SPECTRAL spočívá v jejím unikátním technickém řešení. V konečné fázi je povrch profilů opatřen vysoce kvalitní fólií nové generace. Okna a dveře opatřená touto povrchovou úpravu jsou maximálně odolná proti poškrábání i otěru a vykazují také extrémní odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Náročné simulace vlivů prostředí za reálných podmínek i v laboratořích prokázaly nespornou odolnost povrchu VEKA SPECTRAL. Na povrchu s „anti-graffiti“ efektem, který do značné míry zabraňuje znečištění, neulpívají otisky prstů ani jiné nečistoty. A navíc se velmi snadno čistí.

Svádí k doteku, odpuzuje nečistoty

Povrchová úprava VEKA SPECTRAL uspokojí díky kombinaci svých vynikajících vlastností s profily třídy A značky VEKA i ty nejnáročnější požadavky po stránce designu, vzhledu a technických vlastností. „Mohu vás opravdu jen pozvat: Přijďte se podívat do našich výstavních prostor a udělejte si obrázek sami!“ říká Jakub Šimurda, obchodní referent. „Nezaměnitelně matné provedení povrchu propůjčuje oknům mimořádně ušlechtilý vzhled. Povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL musíte vidět na vlastní oči a pocítit na vlastní kůži.“

 

 

Ušlechtilý matný vzhled ve třech barevných odstínech VEKA: anthrazit ultramatt, umbra ultramatt a fenstergrau ultramatt – další designové varianty speciální povrchové úpravy od firmy VEKA budou následovat.

 

Okna opatřená novou povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL jsou maximálně odolná proti poškrábání i otěru a vykazují mimo jiné také extrémní odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Navíc se velmi snadno čistí.