Dodejte plastovým oknům elegantní matný vzhled s VEKA SPECTRAL

Plastová okna nemusí mít jen tuctovou bílou barvu. Speciálně tvrzená povrchová úprava VEKA SPECTRAL jim dodá elegantní barevný vzhled, a navíc přinese oknu celou řadu dalších výhod – mimo jiné zvýšenou odolnost vůči poškrábání či schopnost odpuzovat nečistoty. VEKA, výrobce plastových okenních a dveřních profilů nejvyšší třídy A, nyní tuto povrchovou úpravu nabízí v 11 barevných odstínech.

 

 

Výše zmíněný trend a poptávku po širší nabídce barev potvrzuje trvalý zájem o VEKA SPECTRAL ze strany zákazníků: „Od uvedení technologie na trh jsme oken s VEKA SPECTRAL vyrobili a dodali několik tisíc. Zhruba každá pátá novostavba rodinného domu, kterou osazujeme okny, má okna s touto povrchovou úpravou. Zákazníci z barevné škály hlavně preferují matné odstíny šedé a hnědé, konkrétně antracit grau a umbra. Důvody pro tyto preference vidím především v aktuálním trendu evropské architektury, který upřednostňuje temnější, matné odstíny. Češi jdou v tomto směru s dobou,“ říká Jakub Šimurda, obchodní ředitel společnosti KSK-System, spol. s.r.o., která jako obchodní partner VEKA zařadila povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL do své nabídky produktů mezi prvními.

vekaspectral

Prodloužená záruka

Německá rodinná firma VEKA si od svého založení v roce 1969 zakládá na kvalitě výroby i zpracování, a nároky na povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL nejsou výjimkou. „Do vývoje jsme investovali nemálo času a prostředků, než jsme usoudili, že produkt je opravdu připraven k uvedení na trh. Za jeho kvalitou a životností si stojíme, a proto na okna s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL dáváme všem zákazníkům prodlouženou 10letou záruku,“ říká Milan Klepsa.

vekaspectral2