Kdy začít řešit okna pro Váš nový dům?

Tuto otázku si položí každý stavebník. V podstatě existují dvě možnosti. U té první patříte k těm, kdo přesně ví co chtějí a jsou také sehraní se svým projektantem, popř. architektem. Pokud patříte k této skupině lidí, stačí Vám okna začít řešit, jakmile přijdou na řadu, to je po dokončení hrubé stavby. Toto je ta ideální varianta, ale z našich zkušeností víme, že určitě ta méně častá. Důvod je jednoduchý, většina z nás staví dům poprvé. 

Mnozí stavebníci však neví, že mnoho firem na plastová, hliníková nebo dřevěná okna nabízí bezplatné poradenství již ve fázi projektu, bez ohledu na to, zda nakonec budete zakázku realizovat s nimi. To je i případ naší  společnosti. Je to výhodné jak pro Vás, tak pro nás. Jsme schopní a ochotní Vám poradit s technickými detaily a navrhnout správné řešení. Upozornit Vás na různá technická úskalí např. velkých prosklených ploch. Doporučit Vám vhodné profily, typy vchodových dveří, posuvných dveří nebo stínění. Ukázat Vám vzorky, reference, barvy aby Váš budoucí dům vypadal přesně tak, jak chcete Vy!

Kvalitní okna a dveře jsou totiž jedním s nejdůležitějších prvků stavby, jak esteticky, tak funkčně. 

Díváte se na ně a skrz ně celý den. Používáte je každý den. Proto je důležité aby okna fungovala a vypadala přesně tak, jak Vy chcete. Navštivte nás v naší vzorkové prodejně v Zubří. Jsme tady pro Vás. 

VEKA SLIDE 82

571 658 559

poptavka@ksksystem.cz

U Trati 642, Zubří